آخرین اخبار سانی نیوز

۱۳۸۸ مرداد ۱۲, دوشنبه

هاشمی رفسنجانی تهران را ترک کرد

عصر ایران – آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس مجلس خبرگان رهبری و رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز (یکشنبه ) تهران را به مقصد نقطه نا معلومی ترک کرده است .

به گزارش عصر ایران ،خبرگزاری فارس و برخی رسانه های دیگر خبر دادند در حالی که کمتر از 24 ساعت به مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد باقی مانده است ترک تهران از سوی هاشمی رفسنجانی می تواند به معنای عدم حضور وی در مراسم مزبور باشد.

پیش از این نیز حجه الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی نوه امام خمینی (ره ) ایران را ترک کرده بود.

پیش بینی می شود مراسم تنفیذ فردا با غیبت قابل توجه و معنادار جمعی از یاران با سابقه انقلاب برگزار شود .

مهدی کروبی نامزد معترض به نتایج انتخابات پیش از این به صراحت گفته بود که در مراسم تنفیذ و تحلیف محمود احمدی نژاد شرکت نخواهد کرد .

عدم حضور آقایان هاشمی و خاتمی به عنوان روسای جمهور 16 سال از حیات نظام جمهوری اسلامی ایران در مراسم دوشنبه تنفیذ ریاست جمهوری و نیز در مراسم روز چهارشنبه تحلیف محمود احمدی نژاد در مجلس نیز می تواند بسیار معنی دار باشد.

در همین حال مسووول امور رسانه ای  دفتر هاشمی رفسنجانی در گفت وگوی کوتاه تلفنی با خبرنگار عصرایران ، از سفر هاشمی به خارج از تهران ابراز بی اطلاعی کرد و پیگیری خبرنگار عصرایران برای گفت وگو با مسوول دفتر هاشمی به دلیل آنچه حضور وی در جلسه نامیده شد ، میسر نگردید.  

 پیشتر مسوولان دفتر هاشمی گفته بودند که وی برنامه ای برای سفر در مرداد ماه ندارد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

سلام
از اینکه نظر خود را راجع به این نوشته اعلام می کنید، متشکریم.
در اولین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد.
-------------------------------------------------
Hi.
Tank you for your comment about this post.
Answer your comment ASAP

آخرين آخبار