آخرین اخبار سانی نیوز

۱۳۸۸ آبان ۲۷, چهارشنبه

اخبار زندانیان سیاسی- سعید لیلاز آخرین دفاع خود را به دادگاه ارائه کرد

چهارشنبه، 27 آبان 1388
اتهاماتی چون اجتماع و تبانی جهت اقدام علیه امنیت ملی، فعالیت تبلیغی علیه نظام، اخلال در نظم عمومی و نگهداری اسناد طبقه‌بندی شده که مربوط به گزارش تحقیق و تفحص مجلس از قوه قضائیه بود به وی تفهیم شد.
به گزارش کلمه، دادگاه رسیدگی به اتهامات سعید لیلاز روز گذشته در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب برگزار و آخرین دفاع نیز از وی اخذ شد. همسر لیلاز در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: روز گذشته در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب رسیدگی به اتهامات همسرم آغاز و اتهاماتی چون اجتماع و تبانی جهت اقدام علیه امنیت ملی، فعالیت تبلیغی علیه نظام، اخلال در نظم عمومی و نگهداری اسناد طبقه‌بندی شده که مربوط به گزارش تحقیق و تفحص مجلس از قوه قضائیه بود به وی تفهیم شد.
وی با بیان اینکه در جلسه روز گذشته آخرین دفاع نیز از لیلاز اخذ شد اظهار داشت: این جلسه بیش از دو ساعت به طول کشید و همسرم و وکیل وی به دفاع پرداختند. پناهی ادامه داد: دلایل و مدارک اتهامات انتسابی عمدتا مربوط به مصاحبه‌های همسرم بود.
همسر لیلاز در مورد اتهام نگهداری اسناد طبقه‌بندی شده گفت:گزارش تحقیق و تفحص مجلس از قوه قضائیه را نمی‌توان جزء اسناد طبقه‌بندی شده محسوب کرد چرا که این گزارش در رسانه‌های مختلف منتشر شد به همین دلیل نمی‌توان آن را جزء اسناد طبقه‌بندی شده دانست.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

سلام
از اینکه نظر خود را راجع به این نوشته اعلام می کنید، متشکریم.
در اولین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد.
-------------------------------------------------
Hi.
Tank you for your comment about this post.
Answer your comment ASAP

آخرين آخبار