آخرین اخبار سانی نیوز

۱۳۸۸ دی ۱۲, شنبه

هشدار وزارت اطلاعات به معترضان


جنبش راه سبز (جرس): وزارت اطلاعات از مردم خواست هر گونه اطلاعات و مستندات اعم از فیلم و عکس از فتنه گران و آشوبگران حوادث اخیر را به ستاد خبری وزارت اطلاعات اعلام کنند.
این وزارتخانه با طرح این ادعا که اطلاعات موثقی از ارتباطات برخی معترضان با بيگانگان و گروهك‌های ضدانقلاب در دست دارد، به معترضان هشدار داد که بيش از اين بازيچه دست بيگانگان نشوند.

وزارت اطلاعات، همچنین عنوان کرده است که به زودی، اطلاعات مهمی در مورد نقش گروهك‌های ضد انقلاب، اشرار و بيگانگان و فتنه‌گران در حوادث اخیر ایران منتشر خواهد کرد.
در بخشی از بیانیه وزارت اطلاعات آمده است که این وزارتخانه  بر اساس سیاست کلان نظام اسلامی مبنی بر دادن فرصت کافی برای تمیز حق از باطل، کنار رفتن غبارهای فتنه و جدا شدن عناصر فریب خورده از صف فتنه انگیزان و اغتشاش گران، تا کنون در این زمینه با مدارا برخورد کرده است .

این بیانیه افزوده است:وزارت اطلاعات با توجه به اطلاعات موثقی که از ارتباطات برخی از فتنه گران با بیگانگان و گروهک های ضد انقلاب دارد مجددا و به عنوان اتمام حجت، هشدار می دهد تا فریب خوردگان بیش از این بازیچه دست بیگانگان که به دنبال سلطه مجدد بر کشور هستند و مردم شریف ایران خاطرات تلخی از آنها دارند نشده و در فرصت محدود باقی مانده راه خود را از آنها جدا کنند، در غیر این صورت بدون هیچگونه مماشاتی، برخورد قانونی با آنان صورت خواهد گرفت.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

سلام
از اینکه نظر خود را راجع به این نوشته اعلام می کنید، متشکریم.
در اولین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد.
-------------------------------------------------
Hi.
Tank you for your comment about this post.
Answer your comment ASAP

آخرين آخبار