آخرین اخبار سانی نیوز

۱۳۸۸ تیر ۲۷, شنبه

اعتراض به احمدی نژاد در مشهد با شعار الله اکبر هنگام سخنرانی

سحام نیوز:
 ساعت 18 تا 20 روز پنجشنبه 25 تیرماه همزمان با سخنرانی محمود احمدی نژاد در مشهد ، صد ها تن از مردم مشهد به صورت خودجوش راهپیمایی سکوت با دست بند ها و پلاکارد های سبز رنگ برگزار کردند . در این راهپیمایی که در خیابان دانشگاه حدفاصل میدان تقی آباد تا چهارراه دکترا برگزار شد ، معترضان با گرفتن دست یکدیگر به صورت مسالمت آمیز و در سکوت کامل چند بار این مسیر را پیمودند. 
این راهپیمایی در ساعت 20 با حضور نیروهای انتظامی به پایان رسید. برخی گزارش ها حاکی از بازداشت تعدادی از معترضان می باشد ، با این حال تاکنون مقام های رسمی شهر مشهد در مورد تعداد بازداشت شدگان شهر مشهد اظهار نظری نکرده اند. 
همچنین از صحن رضوی حرم امام رضا گزارش می شود نیروهای گارد ویژه ضد شورش ، امنیتی و لباس شخصی حضور گسترده ای در مکان سخنرانی احمدی نژاد داشته اند . 
بنا به گزارش شاهدان عینی حاضر در صحن رضوی تعداد حدود 100 تن از مردم به صورت پراکنده هنگام سخنرانی احمدی نژاد او را مورد عتاب قرار داده و ندای الله اکبر سر می داده اند که با سرکوب شدید نیروهای لباس شخصی روبرو شده اند. گفته می شود حدود 10 تن از مردم در حرم امام رضا بازداشت شده اند. 
همچنین اتفاق مهم دیگر در جریان سفر احمدی نژاد به مشهد عدم استقبال ایت الله واعظ طبسی از وی هنگام ورود به مشهد و عدم همراهی وی با احمدی نژاد در حرم امام رضا گزارش شده است ، امری که تا کنون سابقه نداشته است و همیشه آیت الله واعظ طبسی در کنار روسای جمهور مختلف در مشهد و حرم حضور داشته و به استقبال آنان رفته است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

سلام
از اینکه نظر خود را راجع به این نوشته اعلام می کنید، متشکریم.
در اولین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد.
-------------------------------------------------
Hi.
Tank you for your comment about this post.
Answer your comment ASAP

آخرين آخبار