آخرین اخبار سانی نیوز

۱۳۸۸ آذر ۲۶, پنجشنبه

یک شاهد دیگر برای عدم شرکت در راهپیمایی جمعه ۲۷ آذر - ابوالفضل فاتح : موسوی برای برگزاری راهپیمایی درخواست مجوز کرد

مردمک
ابوالفضل فاتح، رییس کمیته رسانه و تبلیغات ستاد میرحسین موسوی اعلام کرد موسوی برای برگزاری راهپیمایی در روز دوشنبه درخواست مجوز کرده است.
فاتح با اعتراض شدید نسبت به سانسور‌ کردن میرحسین موسوی در کشور، این اقدامات را مغایر با قانون و اخلاق ملی و مصلحت کشور دانست و درعین حال برخی شایعات در مورد حصر یا اعمال محدودیت برای وی را رد کرد.
وی همچنین تاکید کرد که میرحسین موسوی با تمام توان برای دفاع از حقوق مردم تلاش می‌کند و به مردم هشدار داد به شکل قانونمند و با خویشتن‌داری مسایل خود را بیان کنند.
رییس کمیته تبلیغات ستاد موسوی از مردم خواست به دام آشوب‌ها و رفتار غیرقانونمند گرفتار نشوند و تاکید کرد حساب مردمی که از حق خود دفاع می‌کنند از آشوب‌طلبان جداست.
وی از مسئولان خواست از امنیتی‌شدن فضا جلوگیری کنند و از عوامل نیروی انتظامی هم درخواست کرد با خویشتن‌داری، مرزهای قانونی را در رفتار خود رعایت کنند .
فاتح، فیلتر شدن سایت قلم نیوز، پلمپ دفتر کلمه سبز و ایجاد محدودیت در فضای اطلاع رسانی در شرایط فعلی را به نفع کشور ندانست و خواستار برطرف شدن این محدودیت‌ها شد.
وی همچنین اعلام کرد که شماری از دستگیرشدگان در روزهای گذشته آزاد شده‌اند و تاکید کرد خواهان آزادی تمام دستگیرشدگان هستیم.
گفتنی است شماری از فعالان سیاسی از جمله رییس و برخی اعضای حزب مشارکت ایران اسلامی و سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی روز گذشته و پس از برگزاری جلسه‌ای دستگیر شدند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

سلام
از اینکه نظر خود را راجع به این نوشته اعلام می کنید، متشکریم.
در اولین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد.
-------------------------------------------------
Hi.
Tank you for your comment about this post.
Answer your comment ASAP

آخرين آخبار