آخرین اخبار سانی نیوز

۱۳۸۸ دی ۲۱, دوشنبه

بیانیه جمعی از فرزندان شهدای هفتم تیر در اعتراض به تداوم بازداشت دکتر علیرضا بهشتی


دوشنبه, ۲۱م دی, ۱۳۸۸
کلمه:جمعی از فرزندان شهدای هفتم تیر در اعتراض به تداوم بازداشت دکتر علیرضا بهشتی فرزند شهید بهشتی بیانیه ای را صادر کردند.
به گزارش کلمه متن این بیانیه به شرح زیر است:
باسمه تعالی
برای دکتر علیرضا بهشتی
بهشتی مظلوم زیست و مظلوم مرد و خار چشم دشمنان اسلام بود
امام خمینی (ره).
به خاطر داریم روزی را که پس از شهادت بهشتی و یارانش به حضور امام شرفیاب شدیم تا دیدار او و نگاه نافذ و کلام گرم و دلنشینش تسکینی باشد بر قلبها و دردهایمان، درد فقدان پدارنمان که پس از سالها رنج و محنت دوران ستم شاهی و دوری از آنها می رفت که به آرامش برسد. و امام در این دیدار چنین دلداریمان داد که اگر بهشتی و یارانش رفتند برای اسلام و انقلاب رفتند و اگر بهشتی رفت، بهشتی های دیگری هستند که بتوانند خلاء وجودی او را در فراز و فرود این سرزمین پر کنند و همین کلام گرم به آینده امیدوارمان ساخت. بهشتی های دیگری هستند تا دست رأفت و عطوفتشان بتواند ما را سیراب کند.
عطوفتی پدرانه، رؤوفانه و مشفقانه و ما همچنان بزرگ و بزرگ تر می شدیم و همچنان امیدوار که اگر چه جای خالی پدرانمان همه جا رخ می نمایاند اما بر این باور بودیم که این سرزمین باید ساخته شود آنهم به دست همین فرزندان که آرزویشان پیشرفت و آبادانی ایران عزیز بوده و هست و خواهد بود یعنی برآورده کردن آرزوی آن شهیدان عزیز.
این باور به یادمان شتافت تا سرمایه وجودیمان را صرف آبادانی و سربلندی ایران عزیز کنیم تلاشمان بی وقفه بود و امیدمان فراوان که نگذاریم انقلابمان به دست نااهلان و نامحرمان بیافتد. غافل از آنکه همان نااهلان و نامحرمان که تشنگان قدرت نیز بودند برما گوی سبقت بردند و انقلاب را مصادره به مطلوب نمودند.
و اینک می خواهند انتقام سالهای دور از قدرت را ابتدا از صاحبان انقلاب و فرزندان انقلاب و سپس از همۀ کسانی که به نحوی دل در گرو این سرزمین و جمهوری اسلامی دارند بگیرند. لاجرم به سراغ آنان رفتند تا همراهشان کنند و اگر نتوانستند به عزلت بکشانندشان و اگر نشد در بندشان نمایند. و این است که می بینی همان فرزندان صاحبان انقلاب به بند کشیده شده اند.
علیرضا بهشتی را می گویم. همو که به قول دوستی پس از شهادت آیت ا… بهشتی او را در خواب دیدم و پرسیدم که حالا چه کسی جای خالی شما را در این انقلاب پرخواهد کرد. فرمودند «پسرم» این کار را می کند و مادران و همسران وفرزندان این شهیدان (اشاره به شهیدانی که در آنجا جمع بوده اند)
و ما فرزندان آن شهیدان می خواهیم به علیرضا بگوئیم که در راه مبارزه برای اعتلای اسلام و سربلندی جمهوری اسلامی ایران تو تنها نیستی. ما همه با توهستیم و تا آخر بر سر آرمانمان ایستاده ایم اگر چه امروز تو را به بند کشیده اند تا صدای حق گویت را خاموش سازند اما این سنت الهی است که عاقبت حق بر باطل پیروز است.
و اینک به همۀ علما، فضلا و دلسوزان انقلاب می گوئیم که ما خواهان آزادی فرزند عزیز و نورچشم آیت الله بهشتی هستیم تا هرچه زودتر او را در جمع خود ببینیم.
جمعی از فرزندان شهدای هفتم تیر

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

سلام
از اینکه نظر خود را راجع به این نوشته اعلام می کنید، متشکریم.
در اولین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد.
-------------------------------------------------
Hi.
Tank you for your comment about this post.
Answer your comment ASAP

آخرين آخبار