آخرین اخبار سانی نیوز

۱۳۸۸ دی ۱۰, پنجشنبه

حرکت خودروهای سنگین زرهی به سمت تهرانسایت جنبش راه سبز: از ساعتی پیش صدها نیروی نظامی و دهها خوروی سنگین زرهی حرکت خود را از کرج به سمت تهران آغاز کرده اند.
برخی از این خودروها که ویژه سرکوب تظاهرات های درون شهری است تاکنون در خیابانهای تهران مشاهده نشده بود.
همچین صدها نیروی نظامی نیز از این شهر در حال حرکت به سمت تهران هستند.گسیل نیروهای بیشتر و تجهزیات نظامیسنگیتر به تهران را ناظران مرتبط با حوادث عاشورای تهران می دانند که در آن مردم در پاره ای از ساعات نیروهای گاردی را یا فراری دادند و یا محاصره کردند و موتورسیکلت ها و خودروهای آها را به آتش کشیدند. نیروهای نظامی بیم آن دارند که انتشار تصاویر مربوط به این حادثه موجب روحیه گرفتن معترضین و رویایی بیشتر آنها با یگان های نظامی سرکوبگر شود.

نیروهای نظامی دربرخی از میادین مرکزی تهران مستقر شدند

از صبح امروز تعداد زیادی از نیروهای نظامی در میادین اصلی شهر تهران مستقر شده اند.در میادین هفت تیر، ولی عصر و انقلاب ماموران نظامی مستقر شده اند. این نیروها البته تاکنون از نیروهای کلانتری هستند و تا لحظه ارسال این خبر از حضور نیروهای
گاردی خبری نیست.
گفتنی است برخی از معترضین قصد دارند تا در ساعت 15 امروز ، خاطره شهدای عاشورای تهران را گرامی دارند. در حوادث عاشورای تهران 37 نفر به شهادت رسیدند که برخی از این افراد توسط خودروهای نیروی انتظامی به زیر گرفته شدند. یکی از این کشته شدگان سید علی موسوی خواهر زاده میرحسین موسوی بود که روز گذشته تحت تدابیر شدید امنیتی تدفین شد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

سلام
از اینکه نظر خود را راجع به این نوشته اعلام می کنید، متشکریم.
در اولین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد.
-------------------------------------------------
Hi.
Tank you for your comment about this post.
Answer your comment ASAP

آخرين آخبار