آخرین اخبار سانی نیوز

۱۳۸۸ بهمن ۷, چهارشنبه

دلجویی سید محمد خاتمی ازخانواده محمد نوری زاد


چهارشنبه, ۷م بهمن, ۱۳۸۸
کلمه : سید محمد خاتمی  ،رییس جمهوری پیشین ، شب گذشته به دیدار خانواده محمد نوری زاد رفت. در این دیدار وی با خانواده ی این نویسنده  دربند اظهار همدردی کرد و ساعاتی را با حضور در منزل ایشان ،به گفت و گو با همسر و فرزندان این روزنامه نگار در بند پرداخت.
به گزارش کلمه ، پیش از این نیز مهدی کروبی ،کاندیدای معترض انتخابات  به دیدار خانواده  محمد نوری زاد رفته بود.
محمد نوری زاد، نویسنده و فیلمساز ایرانی روز یکشنبه، ۲۹ آذر به اتهام توهین به “مسئولین و تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی” بازداشت شده است .
محمد نوری زاد یک روز پیش از بازداشت در وبلاگ خود نوشت که کسی از پلیس امنیت با او تماس گرفته و او را فراخوانده است، اما وقتی آقای نوری زاد از او دلیل این احضار را می پرسد، پاسخ می شنود: “به جرم توهین به رئیس قوه قضائیه”.
آقای نوری زاد در پی اظهارات صادق لاریجانی، رئیس قوه قضائیه که  به مخالفان دولت هشدار داد که دستگاه قضایی به اندازه کافی از آنها پرونده دارد، نوشته ای در وبلاگ خود با عنوان “سقوط قاضی القضات شهر” در انتقاد از گفته های آقای لاریجانی منتشر کرده بود .
محمد نوری زاد که سالها قبل از نویسندگان روزنامه کیهان بود و موضعی نزدیک به اصولگرایان داشت، در روزهای پس از انتخابات ریاست جمهوری ایران به نقد اصولگرایان پرداخت.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

سلام
از اینکه نظر خود را راجع به این نوشته اعلام می کنید، متشکریم.
در اولین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد.
-------------------------------------------------
Hi.
Tank you for your comment about this post.
Answer your comment ASAP

آخرين آخبار