آخرین اخبار سانی نیوز

۱۳۸۸ بهمن ۷, چهارشنبه

ابوترابی فرد:گزارش کوی‌ مثل کهریزک شفاف است


چهارشنبه, ۷م بهمن, ۱۳۸۸
کلمه:رییس کمیته ویژه مجلس در مورد حادثه کوی دانشگاه با تاکید بر اینکه هیچ‌گونه نگرانی در مورد ارائه این گزارش در صحن مجلس وجود ندارد، خاطرنشان کرد: گزارش کوی دانشگاه تهران همانند گزارش بازداشتگاه کهریزک صریح و شفاف است و پس از نتیجه‌گیری بهتر در صحن مجلس قرائت خواهد شد.
نایب رییس مجلس گفت:اراده جدی نظام برخورد با مسببان حادثه کوی دانشگاه تهران است.
سید محمد حسن ابوترابی فرد نایب رییس مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیته ویژه رسیدگی به پرونده کوی دانشگاه تهران در گفت وگو با «فردا »اظهار داشت: با توجه با تاکیداتی که مقام معظم رهبری در مورد رسیدگی به حادثه کوی دانشگاه دانشگاه و برخود با عاملان این فاجعه داشتند، اراده جدی در بین مسولین برای این مسئله وجود دارد و پیگری‌های کمیته ویژه مجلس نتایج بسیار مثبتی در پی داشته است.
نماینده مردم قزوین درمورد علت تاخیر قرائت گزارش کمیته ویژه رسیدگی به مسائل کوی دانشگاه در صحن علنی مجلس گفت:با توجه به اینکه گزارش کمیته ویژه مجلس در مورد وقایع بازداشتگاه کهریزک در مجلس قرائت شد، گزارش کوی دانشگاه در فرصت بهتری به سمع و نظر نمایندگان خواهد رسید.
رییس کمیته ویژه مجلس در مورد حادثه کوی دانشگاه با تاکید بر اینکه هیچ‌گونه نگرانی در مورد ارائه این گزارش در صحن مجلس وجود ندارد، خاطرنشان کرد: گزارش کوی دانشگاه تهران همانند گزارش بازداشتگاه کهریزک صریح و شفاف است و پس از نتیجه‌گیری بهتر در صحن مجلس قرائت خواهد شد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

سلام
از اینکه نظر خود را راجع به این نوشته اعلام می کنید، متشکریم.
در اولین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد.
-------------------------------------------------
Hi.
Tank you for your comment about this post.
Answer your comment ASAP

آخرين آخبار