آخرین اخبار سانی نیوز

۱۳۸۸ بهمن ۷, چهارشنبه

اعلام آمادگی مجدد مصطفی تاج زاده برای حضور در مناظره تلویزیونی


تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۸۸
جنبش راه سبز (جرس): سید مصطفی تاجزاده در ملاقات هفتگی خود با خانواده اش بار دیگر انجام مناظره های تلویزیونی و اختصاص فرصت ها و امکانات برابر به دو جناح را برای رفع بحران های موجود ضروری دانسته و اقدام همسرش را برای اظهار نظر در این زمینه مبنی بر آمادگی کامل او برای مناظره مورد تأیید قرار داد.
وی در نامه ای که به مناسبت بیست و نهمین سالگرد پیمان مقدس ازدواجشان که در ششم بهمن در جماران به دست امام راحل بسته شد، برای همسرش نوشته است، از نامردمی هایی که به او و دوستانش شده گله کرده و لطف خدا و آگاهی ملت را تنها پشتوانه خود برای گذران سختی های دوران حبس دانسته است.وی در این نامه تأکید کرده که در برنامه های صداو سیما افرادی آن چه در شأن خودشان است متوجه او کرده اند در حالی که امکان دفاع را از او سلب کرده اند.
همسر تاجزاده با اشاره به مظلومیت آزادگان دربند گفت: ما حق پیگرد حقوقی را از همه یاوه گویان اتهام زننده برای خود محفوظ می دانیم اما در عین حال برای برخی رسانه های ارتزاق کننده از بیت المال حتی ارزش شکایت کردن هم قائل نیستیم و حاضر نیستیم با شکایت از آنان خدای ناکرده این تصور پیش آید که اهمیتی برای خودشان و اراجیف منتشر شده قائلیم. وی در مورد شکایت های پیشین خود از خبرگزاری دولتی ایرنا و فارس نیز گفت که ظاهرا در حال پیگیری است و امیدوارم رانت های دولتی مانع اجرای قانون نشود.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

سلام
از اینکه نظر خود را راجع به این نوشته اعلام می کنید، متشکریم.
در اولین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد.
-------------------------------------------------
Hi.
Tank you for your comment about this post.
Answer your comment ASAP

آخرين آخبار