آخرین اخبار سانی نیوز

۱۳۸۸ دی ۹, چهارشنبه

پادگان عشرت آباد شده همان كهريزك !

بازداشتگاه عشرت آباد گویی روی کهریزک را سفید کرده است . هم میهنان چرا نشسته ايد ؟ زندانهاي مخوف سپاه در ميدان هفت تير ، خيابان دبستان ، پاسداران و بسياري از مكانهاي ديگر در همين شهر به ظاهر آرام هر روز شاهد شكنجه و كشتار شير زنان و مردان ايران است .

آقايان نيروي انتظامي و سپاه ، شمائي كه به ظاهر در كناري نشسته ايد ، آقايان و خانمهاي مجري صدا و سيما ، مجلسي هاي به ظاهر پشتيبان مردم ، والله را شاهد مي گيريم كه تك تك شما نسبت به جنايت و كشتاري كه توسط اين جلادان انجام مي شود مسئوليد . مبادا خيال كنيد كه چون در مشايعت و همراهي اين جلادان نبوده ايد از بار مسنوليتي كه بر عهده شماست آزاديد . فردا در دادگاه مردم ايران و دادگاه عدل الهي چه جوابي داريد .

ما بيش از اين صبر كردن نمي خواهيم ، هر كس كه اطلاعي از اين زندانها و بازداشتگاه ها دارد با اطلاع دادن از مكان آنها ، ما را در نجات دادن جان عزيزانمان ياري كند . اين يك وظيفه ملي است .


هم اکنون در پادگان عشرت آباد بیش از پانصد دستگیر شده در روز عاشورا در وضعیت بسیار نامناسب و دردآوری که تن هر انسانی را میلرزاند در بازداشتگاه این پادگان به سر میبرند . وضعیت نگهداری این دستگیر شدگان به حدی وحشتناک است که دو تن از اجساد این دستگیرشدگان که در این بازداشتگاه جان باختند که یکی از آنها دختر جوانی بود نیمه های شب گذشته از این پادگان به مکانی نامعلوم برده شد . توضیحات بیشتری نمیتوانم بدهم و فقط به خاطر حفظ جان این بازداشت شدگان و نه چیز دیگری این خبر را به آنهایی که کاری از دستشان برای حفظ جان این بازداشت شدگان بر می آید میدهم . و خواهش میکنم که هر کاری که از دستشان بر می آید برای پایان بخشیدن به این وضعیت وحشتناک دربازداشتگاه متروکه پادگان عشرت آباد که اکنون صدها نفر در آنجا بازداشت هستند انجام دهند .

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

سلام
از اینکه نظر خود را راجع به این نوشته اعلام می کنید، متشکریم.
در اولین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد.
-------------------------------------------------
Hi.
Tank you for your comment about this post.
Answer your comment ASAP

آخرين آخبار