آخرین اخبار سانی نیوز

۱۳۸۸ دی ۱۷, پنجشنبه

شکنجه و کشتار بازداشت شدگان عاشورا در پادگان عشرت آباد همچنان ادامه دارد


آژانس ايران خبر - ۱۳۸۸/۱۰/۱۶

تعدادی از دستگیر شدگان روز عاشورا توسط سپاه و نیروهای بسیج در پادگان عشرت آباد نگهداری میشوند .
توجه کنید تعداد آمار ارائه شده دستگیر شدگان توسط نیروی انتظامی جدای این دستگیر شدگان توسط سپاه پاسداران در این بازداشتگاه میباشد . سپاه و بسیج در دستگیریهای عاشورا بصورت خود سر عمل کرده و دستگیرشدگان توسط نیروهای خود را به این پادگان انتقال داده اند. لازم به ذکر است که تعداد دستگیر شدگان بالای 500 نفر هستند که در شرایط بسیار بد نگهداری میکنند . سپاه که مسئولیت این پادگان را در اختیار دارد هنوز قانع نشده که دستگیر شدگان توسط خود را به نیروی انتظامی یا مراجع قضایی بسپارد . و شدیدترین شکنجه ها و اذیت و آزار را علیه این دستگیر شدگان به عنوان محارب به خدا اعمال میکنند تا جایی که دو نفر از این دستگیر شدگان در این بازداشتگاه ظرف 48 ساعت از زمان بازداشت به خاطر شرایط بازداشتگاه و احتمالا ضرب و شتم کشته شدند . و از کشته شدگان احتمالی بعدی من به شخصه دیگر خبری ندارم درب این بازداشتگاه حتی با مراجعه و اصرار مسئولین قضایی و انتظامی از سوی سپاه به روی این افراد مسئول جهت بازدید در طی مدتی که خبرهایی از این بازداشتگاه در سایتها پیچید باز نشد . اوضاع و شرایط در این بازداشتگاه برای بازداشت شدگان بسیار بد است احتمال وقوع فاجعه ای بسیار فراتر از کهریزک در این بازداشتگاه وجود دارد .


فرداي ايران : خدا را شاهد مي گيريم و به عزت جلالي و كه ما را داده و شما از آن بي نصيبيد قسم مي خوريم : اگر ذره اي آسيب به فرزندان در بندمان برسد و گزارشهاي شكنجه و آزار و يا كشتار آنها برسد تك تك سران نيروي انتظامي ، بسيج ، سپاه ، قوه قضائيه مي توانند از هم اكنون بر خود بلرزند كه جان و مال و ناموس و فرزندان آنها ديگر در امان نخواهد بود .


اين كه مي گوئيم ما طالب خشونت و درگيري نيستيم دليل بر اين نيست كه در مقابل شما سگ صفتان دربار ولي خود خوانده كه داريد به فرزندان اين آب و خاك آسيب مي رسانيد نيز با محبت و بدون خشونت رفتار مي كنيم . از هم اكنون بدانيد نزديك است روزگاري كه مي رسد و سرهاي تك تك شما سفاكان و جلادان بر بالاي چوبه هاي دار ! 


سخني هم با تمام اعضاي نيروهاي انتظامي و بسيج و سپاه و ساير اراذل و اوباشهاي با نام و بي نام و همچنين مجلسين خود شيقته كه به دريوزگي و چاپلوسي دربار ولي خودخوانده مشغوليد . هيچ كدام از شما ، فردا كه رفتني شد اين حكومت ننگين ، در امان نخواهيد بود . آي برادر نيروي انتظامي كه با باتوم دختران ايران را مي زني ، زن و فرزندت را روبروي چشمانت چنين خواهيم زد . آي بسيجي حيدرگوي متجاوز ، ما نيز وضو مي گيريم وقتي داريم خواهرانتان را ترتيب مي دهيم . اين داستاني كه آغاز كرده ايد با صفحه هاي رنگين از خون شيرمردان و شيرزنان اين خاك ، پاياني نخواهد داشت جز پاياني خونبار با دشتي از خون نجس شما و زنان و فرزندان و كودكانتان ! فراموش نكنيد كه دست در برابر دست ! پا در برابر پا ! چشم در برابر چشم ! و جان در برابر جان !


اين چيزي است كه قرآن مي گويد !

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

سلام
از اینکه نظر خود را راجع به این نوشته اعلام می کنید، متشکریم.
در اولین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد.
-------------------------------------------------
Hi.
Tank you for your comment about this post.
Answer your comment ASAP

آخرين آخبار