آخرین اخبار سانی نیوز

۱۳۸۸ آذر ۲۸, شنبه

حسین شریعتمداری: موسوی و خاتمی بدسابقه و بی‌ریشه‌اند/ زمان محاکمه آنها نزدیک است


زمان انتشار: جمعه 27 آذر 1388 - 22:34:20
خبر آنلاين : سیاست > چهره ها  - مدیر روزنامه کیهان در پاسخ این سوال که مگر موسوی در دوران حضرت امام(ره) نخست وزیر نبود؟ گفت: تأسف آور است اما عجیب نیست، مگر «شریح» در دوران حضرت امیر علیه السلام قاضی دارالخلافه حضرت نبود؟
به گزارش کیهان شریعتمداری که در جمع گروهی از بسیجیان سخن می گفت افزود:
افراد بدسابقه و بی ریشه نظیر موسوی و خاتمی که حتی یک سیلی هم برای انقلاب نخورده اند و یا کسانی که سابقه گروهکی در پرونده خود دارند، شایسته مدیریت جامعه و یا تصدی پست های کلیدی نیستند و از سوی دیگر داشتن سابقه خوب به تنهایی کافی نیست بلکه به قول امام راحل(ره) «میزان حال فعلی افراد است» و از قضا حضرت امام(ره) که به یقین از خیانت برخی از خواص باخبر بود این معیار را در وصیت نامه خویش و بعد از اشاره به افرادی که به گونه ای در یک مقطع زمانی مورد تائید ایشان بوده اند، بیان فرموده است.

شریعتمداری در پاسخ این پرسش که چرا علی رغم خیانت موسوی و کروبی و خاتمی دستگاه قضایی آنها را محاکمه و مجازات نمی کند؟ گفت؛ طی چندماه گذشته غبارها فرو نشسته و محکومیت سران فتنه در افکارعمومی قطعی شده است بنابراین به نظر می رسد که نوبت محاکمه و پیگرد قضایی سران فتنه فرا رسیده است. و افزود، اظهارات اخیر رئیس قوه قضائیه از نزدیکی زمان محاکمه آنان خبر می دهد.

مدیرمسئول کیهان در پاسخ به سوالی پیرامون مواضع حجت الاسلام سیدحسن خمینی گفت؛ انتظار آن بود که ایشان علیه اهانت های پی درپی سران فتنه و عوامل آنها به ساحت مقدس حضرت امام(ره) و تحریف آشکار نظرات مبارک آن حضرت که با نفی آشکار آموزه های امام راحل(ره) همراه بود خروش بردارند ولی متاسفانه نه فقط صدایی به اعتراض بلند نکردند، بلکه در مواردی نیز با این جماعت همخوانی داشتند که انشاءالله این برداشت صحیح نباشد، ضمن آن که موسسه تنظیم و نشر آثار امام(ره) تقریباً به طور کامل با فتنه انگیزان همصدا بود.
مدیرمسئول کیهان درباره اظهارات  هاشمی رفسنجانی در مشهد  گفت؛ اینکه آقای هاشمی بخشی از اظهارات منتشر شده خویش در مشهد را تکذیب کرده اند جای خوشوقتی است ولی سوال این است که چرا این تکذیب با یک هفته تاخیر صورت پذیرفته است؟

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

سلام
از اینکه نظر خود را راجع به این نوشته اعلام می کنید، متشکریم.
در اولین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد.
-------------------------------------------------
Hi.
Tank you for your comment about this post.
Answer your comment ASAP

آخرين آخبار